Макро фотографія комах

Одним із найулюблених мною видів фото зйомки є макро фотографія, а саме, макро зйомка комах. Макро фотографія комах – це мистецтво фотографії скажімо у жанрі портрет, тільки позуючим тут буде комашка.

Знімати макро комах не так вже і легко, а тим більше, якщо ви робите це вперше.

Взагалі макро фотографія відрізняється від звичайних фотографій тим, що об’єкт який знімають, як правило, досить малого розміру.

Макро зйомку проводять з використанням лінз насадок, подовжувальних кілець, реверсивних (обертаючих) макро кілец, спеціалізованих макрооб’єктивів. Можливо використання декількох аксесуарів для макро зйомки спільно.

Одним із важливих факторів макро фото комах є те, що фотограф повинен мати дуже гарну витримку.

Бо купити всю потрібну техніку для зйомки – це набагато легше ніж знімати комах і не мати терпіння, а без цього можна і не братись за цю справу.

Макро фотографією, я займаюся уже декілька років, та назбирав багато гарних знімків. У цьому ділі, я поєднав одразу дві справи фотографію та науку, що вивчає комах, (з детинства захоплююсь ентомологією), а отже незабаром має вийти гарний альбом (лімітоване видання). В якому буде відображене “комашне населення” України.

Сподіваюся він сподобається як вченим ентомологам, так і просто шанувальникам гарной макро фотографії.

Дтальніше ознайомитись з макро фотографією комах можна в портфоліо

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus